  • 400BXA47MEFG18X25
400BXA47MEFG18X25
advertisement
Manufacturer No:
400BXA47MEFG18X25
HK JDW NO:
683-400BXA47MEFG18X25
Description:
47μF Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
400BXA47MEFG18X25
    Select All
  • Dielectric Material
    Aluminium
  • Capacitance
    47μF
  • Voltage - Rated DC
    400V
  • Height
    25mm