  • 3RA21250GA230AK6
3RA21250GA230AK6
advertisement
Manufacturer No:
3RA21250GA230AK6
HK JDW NO:
17718-3RA21250GA230AK6
Description:
STARTER DOL S0 0.45-0.63A 120VAC
Step5Bar-code shipping tag
3RA21250GA230AK6
  • Wattage - Load
    250 W
  • Features
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 60°C
  • Series
    SIRIUS
  • Voltage - Supply
    120VAC
  • Interface
  • Current - Output
    0.6A
  • Voltage - Load
    690V