  • 3FL34-340
3FL34-340
advertisement
Manufacturer No:
3FL34-340
HK JDW NO:
773-3FL34-340
Package:
Datasheet:
3FL34-340
Description:
XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Step5Bar-code shipping tag
3FL34-340
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to 3FL34-340.
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Weight
    312g
  • Size / Dimension
    63.50mm Lx50.80mm W
  • Part Status
    Obsolete
  • Power Rating
    12W
  • Max Power Dissipation
    12W
  • Max Output Current
    340mA
  • Current - Output (Max)
    Parallel 680mA Series 340mA
  • Power - Max
    12VA
  • Voltage - Primary
    115V 230V
  • Voltage - Secondary (Full Load)
    Parallel 17V Series 34V
  • Height
    27.1mm
  • Height Seated (Max)
    27.05mm