  • 3FL30-200
3FL30-200
advertisement
Manufacturer No:
3FL30-200
HK JDW NO:
773-3FL30-200
Package:
Datasheet:
3FL30-200
Description:
XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Step5Bar-code shipping tag
3FL30-200
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to 3FL30-200.
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
  • Weight
    198g
  • Size / Dimension
    47.60mm Lx39.60mm W
  • Power Rating
    6W
  • Max Power Dissipation
    6W
  • Max Output Current
    200mA
  • Current - Output (Max)
    Parallel 400mA Series 200mA
  • Power - Max
    6VA
  • Voltage - Primary
    115V 230V
  • Voltage - Secondary (Full Load)
    Parallel 15V Series 30V
  • Height
    21.6mm
  • Height Seated (Max)
    21.60mm