  • 3521910KFT
3521910KFT
advertisement
Manufacturer No:
3521910KFT
HK JDW NO:
792-3521910KFT
Datasheet:
3521910KFT
Description:
3521, CGS Series, Thick Film, 910kOhm, 2W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 8618
Step5Bar-code shipping tag
3521910KFT
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    3521, CGS
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.248Lx0.126W 6.30mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Automotive AEC-Q200
  • Pbfree Code
    yes
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    910kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    2W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm