  • 35022K7FT
35022K7FT
advertisement
Manufacturer No:
35022K7FT
HK JDW NO:
792-35022K7FT
Datasheet:
35022K7FT
Description:
Quantity:
In Stock : 762
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
35022K7FT
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    2.7kOhm
  • Power (Watts)
    2W
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm