  • 350220RFT
350220RFT
advertisement
Manufacturer No:
350220RFT
HK JDW NO:
792-350220RFT
Package:
2010 (5025 Metric)
Datasheet:
350220RFT
Description:
Quantity:
In Stock : 3970
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
350220RFT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Package / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    3502, CGS
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    20Ohm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    2W
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm