  • 2J472J114CL004
2J472J114CL004
advertisement
Manufacturer No:
2J472J114CL004
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-2J472J114CL004
Package:
Datasheet:
Description:
±5% 630V 4.7nF -40℃~+85℃ PET Radial Leaded,P=5mm Film Capacitors ROHS