  • 2J471J114CL015
2J471J114CL015
advertisement
Manufacturer No:
2J471J114CL015
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-2J471J114CL015
Package:
Datasheet:
Description:
±5% 630V 470pF -40℃~+85℃ PET Radial Leaded,P=5mm Film Capacitors ROHS