  • 2J222J114CL005
2J222J114CL005
advertisement
Manufacturer No:
2J222J114CL005
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-2J222J114CL005
Package:
Datasheet:
Description:
±5% 630V 2.2nF -40℃~+85℃ PET Radial Leaded,P=5mm Film Capacitors ROHS