  • 1M110ZHR1G
1M110ZHR1G
advertisement
Manufacturer No:
1M110ZHR1G
HK JDW NO:
799-1M110ZHR1G
Package:
DO-204AL, DO-41, Axial
Datasheet:
1M110ZHR1G
Description:
450Ohms ±5% 5μA @ 83.6V -55°C~150°C TJ DO-204AL, DO-41, Axial
Step5Bar-code shipping tag
1M110ZHR1G
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    DO-204AL, DO-41, Axial
  • Supplier Device Package
    DO-204AL (DO-41)
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Automotive, AEC-Q101
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Current - Reverse Leakage @ Vr
    5μA @ 83.6V
  • Power - Max
    1W
  • Impedance-Max
    450Ohms
  • Voltage - Zener (Nom) (Vz)
    110V