  • 12065A270JAT4A
12065A270JAT4A
advertisement
Manufacturer No:
12065A270JAT4A
HK JDW NO:
5781-12065A270JAT4A
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 27pF, 50V, u00b15%, C0G/NP0, 1206 (3216 mm), Sn/NiBar, -55u00ba ~ +125u00baC, 13 Reel