  • C1206N120F1GSH
C1206N120F1GSH
advertisement
Manufacturer No:
C1206N120F1GSH
HK JDW NO:
417-C1206N120F1GSH
Description:
12pF Ceramic Capacitor 1% 1206
Step5Bar-code shipping tag
C1206N120F1GSH
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    12pF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm