  • 10AX115U3F45I2SG
10AX115U3F45I2SG
advertisement
Manufacturer No:
10AX115U3F45I2SG
HK JDW NO:
386-10AX115U3F45I2SG
Datasheet:
10AX115U3F45I2SG
Description:
3.65mm mm FPGAs Arria 10 GX Series 1932-BBGA, FCBGA 1mm mm
Quantity:
In Stock : 8868
Step5Bar-code shipping tag
10AX115U3F45I2SG
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C TJ
  • Voltage - Supply
    0.87V~0.93V
  • Supply Voltage
    0.9V
  • Terminal Pitch
    1mm
  • Power Supplies
    0.9V
  • Length
    45mm
  • Height Seated (Max)
    3.65mm
  • Width
    45mm