  • 10AS032H2F35I1SG
10AS032H2F35I1SG
advertisement
Manufacturer No:
10AS032H2F35I1SG
HK JDW NO:
386-10AS032H2F35I1SG
Package:
1152-BBGA, FCBGA
Datasheet:
10AS032H2F35I1SG
Description:
-40°C~100°C TJ System On Chip Arria 10 SX Series 384 I/O 0.9V
Quantity:
In Stock : 2766
Step5Bar-code shipping tag
10AS032H2F35I1SG
  • Package / Case
    1152-BBGA, FCBGA
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C TJ
  • Part Status
    Discontinued
  • Supply Voltage
    0.9V
  • Terminal Pitch
    1mm
  • JESD-30 Code
    S-PBGA-B1152
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    0.93V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.87V
  • Number of I/O
    384
  • Speed
    1.5GHz
  • Primary Attributes
    FPGA - 320K Logic Elements
  • Length
    35mm
  • Height Seated (Max)
    3.5mm
  • Width
    35mm