  • 10115006-7SS146HLF
10115006-7SS146HLF
advertisement
Manufacturer No:
10115006-7SS146HLF
Manufacturer:
Amphenol ICC (FCI)
HK JDW NO:
44-10115006-7SS146HLF
Package:
504
Datasheet:
Description:
503-233F-SATA CABLES
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
10115006-7SS146HLF
    Select All
  • Voltage - Rated AC
    500V
  • Wire/Cable Gauge
    22 AWG
  • Connector Type A
    SATA
  • Length
    146mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    504
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Black
  • Gender
    Female to Female
  • Current Rating
    1.5A