  • 10112041-3005LF
10112041-3005LF
advertisement
Manufacturer No:
10112041-3005LF
Manufacturer:
Amphenol ICC (FCI)
HK JDW NO:
44-10112041-3005LF
Package:
Datasheet:
Description:
Computer Cables MINI-SASHD TO MSASHD EXT CBLE ASSY,.5M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
10112041-3005LF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    36
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Black
  • Gender
    Male
  • Voltage - Rated
    30V
  • Current Rating
    500mA
  • Number of Conductors
    36
  • Cable Length
    500mm
  • Wire/Cable Gauge
    28 AWG
  • Connector Type A
    Mini-SAS
  • Connector Type B
    Mini-SAS
  • Length
    500mm