  • 10084749-P015003LF
10084749-P015003LF
advertisement
Manufacturer No:
10084749-P015003LF
Manufacturer:
Amphenol ICC (FCI)
HK JDW NO:
44-10084749-P015003LF
Description:
FILTER UNIT, 80MM - More Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
10084749-P015003LF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Cable
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Black
  • Gender
    Male to Male
  • Voltage - Rated DC
    300V
  • Current Rating
    500mA
  • Number of Conductors
    16
  • Cable Length
    1.5m
  • Wire/Cable Gauge
    28 AWG