  • 0805HT-R33TJLC
0805HT-R33TJLC
advertisement
Manufacturer No:
0805HT-R33TJLC
HK JDW NO:
3194-0805HT-R33TJLC
Package:
0805
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 630
Step5Bar-code shipping tag
0805HT-R33TJLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 13 hours ago)
  • Package / Case
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Inductance
    330 nH
  • Test Frequency
    150MHz
  • Max DC Current
    200mA
  • Frequency - Self Resonant
    730MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    32
  • Q Factor
    32
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.93Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    0.33 µH
  • Length
    2.16mm
  • Width
    1.52mm