  • ZYSWA-2-50DR+
ZYSWA-2-50DR+
advertisement
Manufacturer No:
ZYSWA-2-50DR+
Manufacturer:
Mini-Circuits
HK JDW NO:
4071-ZYSWA-2-50DR+
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
Description:
SWITCH & DRIVER / SMA ROHS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ZYSWA-2-50DR+
  • Package / Case
    Module, SMA Connectors
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Mini-Circuits
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 85°C
  • Series
  • Voltage - Supply
    5V
  • Circuit
    SPDT
  • Test Frequency
    5GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Topology
    Absorptive
  • Frequency Range
    DC ~ 5GHz