  • ZX10-2-12-S+
ZX10-2-12-S+
advertisement
Manufacturer No:
ZX10-2-12-S+
Manufacturer:
Mini-Circuits
HK JDW NO:
4071-ZX10-2-12-S+
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
Description:
PWR SPLTR CMBD / SMA / ROHS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ZX10-2-12-S+
  • Package / Case
    Module, SMA Connectors
  • Mfr
    Mini-Circuits
  • Series
  • Size / Dimension
    0.900" L x 0.740" W x 0.570" H (22.86mm x 18.80mm x 14.48mm)
  • Frequency
    2 MHz ~ 1.2 GHz