  • Z474K310VD4L15
Z474K310VD4L15
advertisement
Manufacturer No:
Z474K310VD4L15
Manufacturer:
JIERONG
HK JDW NO:
17942-Z474K310VD4L15
Package:
Datasheet:
Description:
470nF ±10% X2 310VAC Radial Leaded,P=15mm Suppression Capacitors ROHS