  • YP0AH331K060L3BAAH
YP0AH331K060L3BAAH
advertisement
Manufacturer No:
YP0AH331K060L3BAAH
HK JDW NO:
883-YP0AH331K060L3BAAH
Package:
Datasheet:
Description:
330pF ±10% Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS