  • YK6022713000G
YK6022713000G
advertisement
Manufacturer No:
YK6022713000G
HK JDW NO:
48-YK6022713000G
Description:
Bulk 1 Rows Chassis, Panel; Through Hole Barrier Block Wire Wrap YK602 0.394 10.00mm 2 Wall (Dual) 27 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK6022713000G
  • Mounting Type
    Chassis, Panel; Through Hole
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK602
  • Feature
    Cover, Flange
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    20A
  • Pitch
    0.394 10.00mm