  • YK5152233000G
YK5152233000G
advertisement
Manufacturer No:
YK5152233000G
HK JDW NO:
48-YK5152233000G
Description:
Bulk 1 Rows Chassis, Panel; Through Hole Barrier Block Wire Wrap YK515 0.374 9.50mm 2 Wall (Dual) 22 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK5152233000G
  • Mounting Type
    Chassis, Panel; Through Hole
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK515
  • Feature
    Flange
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    30A
  • Pitch
    0.374 9.50mm