  • YK3212403000G
YK3212403000G
advertisement
Manufacturer No:
YK3212403000G
HK JDW NO:
48-YK3212403000G
Description:
Bulk 1 Rows Through Hole Barrier Block PC Pin YK321 0.300 7.62mm 2 Wall (Dual) 24 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK3212403000G
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK321
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    15A
  • Pitch
    0.300 7.62mm