  • YB03KW01-5D24-JB
YB03KW01-5D24-JB
advertisement
Manufacturer No:
YB03KW01-5D24-JB
HK JDW NO:
558-YB03KW01-5D24-JB
Package:
Datasheet:
YB03KW01-5D24-JB
Description:
Switch Accessories SWITCH WITH GREEN LED
Step5Bar-code shipping tag
YB03KW01-5D24-JB
  • Published
    2015
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.63 (16.00mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    10mA
  • Lens Size
    21.00mmx15.00mm