  • Y6078500R000V0L
Y6078500R000V0L
advertisement
Manufacturer No:
Y6078500R000V0L
HK JDW NO:
890-Y6078500R000V0L
Description:
500Ohms, 0.3W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y6078500R000V0L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
    VHP103
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.415Lx0.162W 10.54mmx4.11mm
  • Tolerance
    ±0.005%
  • Temperature Coefficient
    0.0ppm/°C
  • Resistance
    500Ohms
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.3W
  • Max Power Dissipation
    300mW
  • Height
    11.43mm
  • Height Seated (Max)
    0.450 11.43mm
  • Length
    10.541mm
  • Width
    4.1148mm