  • Y57871K86060B9L
Y57871K86060B9L
advertisement
Manufacturer No:
Y57871K86060B9L
HK JDW NO:
890-Y57871K86060B9L
Description:
1.8606kOhms, 0.6W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y57871K86060B9L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.435Lx0.185W 11.05mmx4.70mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±1ppm/°C
  • Resistance
    1.8606kOhms
  • Power (Watts)
    0.6W
  • Height Seated (Max)
    0.430 10.92mm