  • Y472650R0000V9L
Y472650R0000V9L
advertisement
Manufacturer No:
Y472650R0000V9L
HK JDW NO:
890-Y472650R0000V9L
Package:
Axial - 4 Leads
Datasheet:
Description:
50Ohms, 1W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y472650R0000V9L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    50Ohms
  • Power (Watts)
    1W
  • Package / Case
    Axial - 4 Leads
  • Supplier Device Package
    Axial
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    HZ
  • Size / Dimension
    0.500Diax1.000L 12.70mmx25.40mm
  • Tolerance
    ±0.005%
  • Number of Terminations
    4
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C