  • Y4726200R000A9L
Y4726200R000A9L
advertisement
Manufacturer No:
Y4726200R000A9L
HK JDW NO:
890-Y4726200R000A9L
Description:
200Ohms, 1W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y4726200R000A9L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
    HZ
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.500Diax1.000L 12.70mmx25.40mm
  • Tolerance
    ±0.05%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    200Ohms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    1W
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Length
    25.4mm