  • Y447550K0000F0W
Y447550K0000F0W
advertisement
Manufacturer No:
Y447550K0000F0W
HK JDW NO:
890-Y447550K0000F0W
Package:
Nonstandard
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Y447550K0000F0W
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Supplier Device Package
    1510
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    V15X10PT
  • Size / Dimension
    0.150Lx0.100W 3.81mmx2.54mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    50kOhms
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Foil
  • Power (Watts)
    0.15W
  • Max Power Dissipation
    150mW
  • Height
    635μm
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm
  • Length
    3.81mm
  • Width
    2.54mm