  • Y4078500R000B9L
Y4078500R000B9L
advertisement
Manufacturer No:
Y4078500R000B9L
HK JDW NO:
890-Y4078500R000B9L
Step5Bar-code shipping tag
Y4078500R000B9L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.415Lx0.162W 10.54mmx4.11mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    0.0ppm/°C
  • Resistance
    500Ohms
  • Power (Watts)
    0.3W
  • Height Seated (Max)
    0.450 11.43mm