  • Y407570K0000T9W
Y407570K0000T9W
advertisement
Manufacturer No:
Y407570K0000T9W
HK JDW NO:
890-Y407570K0000T9W
Package:
2010 (5125 Metric)
Datasheet:
Description:
FRFC Series, Metal Foil, 70kOhms, 0.5W 1/2W, ±0.01%, -55°C~150°C
Step5Bar-code shipping tag
Y407570K0000T9W
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    70kOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm
  • Package / Case
    2010 (5125 Metric)
  • Supplier Device Package
    2010
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    FRFC
  • Size / Dimension
    0.200Lx0.100W 5.08mmx2.54mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Feature
    Non-Inductive
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C