  • Y4061464R000F0W
Y4061464R000F0W
advertisement
Manufacturer No:
Y4061464R000F0W
HK JDW NO:
890-Y4061464R000F0W
Step5Bar-code shipping tag
Y4061464R000F0W
  • Operating Temperature
    -55°C~225°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.81mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Pbfree Code
    yes
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±2.5ppm/°C
  • Resistance
    464Ohm
  • Power (Watts)
    0.12W
  • Subcategory
    Fixed Resistors
  • Packing Method
    Waffle Pack
  • Max Power Dissipation
    120mW
  • Construction
    Chip
  • Resistor Type
    FIXED RESISTOR
  • Height
    635μm
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm