  • Y40612K32000Q0W
Y40612K32000Q0W
advertisement
Manufacturer No:
Y40612K32000Q0W
HK JDW NO:
890-Y40612K32000Q0W
Step5Bar-code shipping tag
Y40612K32000Q0W
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Supplier Device Package
    0603
  • Operating Temperature
    -55°C~225°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.81mm
  • Tolerance
    ±0.02%
  • Feature
    Non-Inductive
  • Temperature Coefficient
    ±2.5ppm/°C
  • Resistance
    2.32kOhms
  • Power (Watts)
    0.12W
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm