  • Y40456K30000J0W
Y40456K30000J0W
advertisement
Manufacturer No:
Y40456K30000J0W
HK JDW NO:
890-Y40456K30000J0W
Package:
0505 (1313 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
Y40456K30000J0W
  • Package / Case
    0505 (1313 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    V5X5PT
  • Size / Dimension
    0.050Lx0.050W 1.27mmx1.27mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    6.3kOhms
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.05W 1/20W
  • Max Power Dissipation
    50mW
  • Height
    635μm
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm
  • Length
    1.27mm
  • Width
    1.27mm