  • Y4021681R000T0W
Y4021681R000T0W
advertisement
Manufacturer No:
Y4021681R000T0W
HK JDW NO:
890-Y4021681R000T0W
Step5Bar-code shipping tag
Y4021681R000T0W
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tray
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.81mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    681Ohms
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm