  • Y175410K0000S0L
Y175410K0000S0L
advertisement
Manufacturer No:
Y175410K0000S0L
HK JDW NO:
890-Y175410K0000S0L
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
10kOhms, 1.5W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y175410K0000S0L
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.500Diax1.000L 12.70mmx25.40mm
  • Tolerance
    ±0.001%
  • Number of Terminations
    4
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    10kOhms
  • Power (Watts)
    1.5W