  • Y1750200K000V9L
Y1750200K000V9L
advertisement
Manufacturer No:
Y1750200K000V9L
HK JDW NO:
890-Y1750200K000V9L
Description:
200kOhms, 0.4W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y1750200K000V9L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.500Diax0.625L 12.70mmx15.88mm
  • Tolerance
    ±0.005%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    200kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.4W
  • Max Power Dissipation
    400mW
  • Length
    15.875mm