  • Y17463K83000T9L
Y17463K83000T9L
advertisement
Manufacturer No:
Y17463K83000T9L
HK JDW NO:
890-Y17463K83000T9L
Description:
SMR1DZ Series, Metal Foil, 3.83kOhms, 0.6W, ±0.01%, -55°C~175°C
Step5Bar-code shipping tag
Y17463K83000T9L
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SMR1DZ
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.170W 7.29mmx4.32mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Feature
    Non-Inductive
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    3.83kOhms
  • Power (Watts)
    0.6W
  • Height Seated (Max)
    0.122 3.10mm