  • Y17458K88900Q3R
Y17458K88900Q3R
advertisement
Manufacturer No:
Y17458K88900Q3R
HK JDW NO:
890-Y17458K88900Q3R
Description:
SMR1DZ Series, Metal Foil, 8.889kOhms, 0.25W 1/4W, ±0.02%, -55°C~175°C
Step5Bar-code shipping tag
Y17458K88900Q3R
  • Package / Case
    2512 J-Lead
  • Supplier Device Package
    SMD, Stand Off
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.126W 5.99mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±0.02%
  • Feature
    Non-Inductive
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    8.889kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.79mm