  • Y1628115R000Q9W
Y1628115R000Q9W
advertisement
Manufacturer No:
Y1628115R000Q9W
HK JDW NO:
890-Y1628115R000Q9W
Description:
VSMP Series, Metal Foil, 115Ohms, 0.75W 3/4W, ±0.02%, -55°C~150°C
Step5Bar-code shipping tag
Y1628115R000Q9W
  • Package / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Supplier Device Package
    2512
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tray
  • Size / Dimension
    0.249Lx0.127W 6.32mmx3.23mm
  • Tolerance
    ±0.02%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    115Ohms
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.75W 3/4W
  • Max Power Dissipation
    750mW
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm
  • Length
    6.3246mm
  • Width
    3.2258mm