  • Y1624700R000B9W
Y1624700R000B9W
advertisement
Manufacturer No:
Y1624700R000B9W
HK JDW NO:
890-Y1624700R000B9W
Description:
VSMP Series, Metal Foil, 700Ohms, 0.2W 1/5W, ±0.1%, -55°C~150°C
Step5Bar-code shipping tag
Y1624700R000B9W
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tray
  • Size / Dimension
    0.080Lx0.050W 2.03mmx1.27mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    700Ohms
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.2W 1/5W
  • Max Power Dissipation
    200mW
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm
  • Length
    2.032mm
  • Width
    1.27mm