  • Y14880R10000D9W
Y14880R10000D9W
advertisement
Manufacturer No:
Y14880R10000D9W
HK JDW NO:
890-Y14880R10000D9W
Step5Bar-code shipping tag
Y14880R10000D9W
  • Operating Temperature
    -65°C~170°C
  • Packaging
    Tray
  • Size / Dimension
    0.360Lx0.370W 9.14mmx9.40mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Feature
    Current Sense
  • Temperature Coefficient
    ±15ppm/°C
  • Resistance
    100mOhms
  • Power (Watts)
    2W
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm