  • Y14682R00150A9L
Y14682R00150A9L
advertisement
Manufacturer No:
Y14682R00150A9L
HK JDW NO:
890-Y14682R00150A9L
Step5Bar-code shipping tag
Y14682R00150A9L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    1.575Lx0.276W 40.00mmx7.00mm
  • Tolerance
    ±0.05%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    2.0015Ohms
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    10W
  • Max Power Dissipation
    3W
  • Height
    20.3962mm
  • Height Seated (Max)
    0.803 20.40mm
  • Length
    40.005mm
  • Width
    7.0104mm