  • Y144257K9830Q0L
Y144257K9830Q0L
advertisement
Manufacturer No:
Y144257K9830Q0L
HK JDW NO:
890-Y144257K9830Q0L
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
57.983kOhms, 0.5W 1/2W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y144257K9830Q0L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.098W 7.50mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±0.02%
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    57.983kOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Height Seated (Max)
    0.315 8.00mm