  • Y1189665R000BR13L
Y1189665R000BR13L
advertisement
Manufacturer No:
Y1189665R000BR13L
Manufacturer:
Vishay Precision Group
HK JDW NO:
4833-Y1189665R000BR13L
Step5Bar-code shipping tag
Y1189665R000BR13L
  • Tolerance
    0.1%
  • Feature
    Moisture Resistant
  • Temperature Coefficient
    2 ppm/°C
  • Resistance
    665Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Foil
  • Power Dissipation-Max
    600mW
  • Height
    8.5344mm
  • Length
    7.62mm
  • Width
    2.667mm