  • Y117210K0000T0R
Y117210K0000T0R
advertisement
Manufacturer No:
Y117210K0000T0R
Manufacturer:
Vishay Precision Group
HK JDW NO:
4833-Y117210K0000T0R
Package:
0805
Datasheet:
Description:
Metal Foil, 10kOhm, 0.01%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Y117210K0000T0R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    0805
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.01%
  • Temperature Coefficient
    2 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Foil
  • Depth
    1.27mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    2.03mm