  • Y112182R0000T0L
Y112182R0000T0L
advertisement
Manufacturer No:
Y112182R0000T0L
HK JDW NO:
890-Y112182R0000T0L
Step5Bar-code shipping tag
Y112182R0000T0L
  • Package / Case
    2512 J-Lead
  • Supplier Device Package
    SMD
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.126W 5.99mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Feature
    Non-Inductive, Pulse Withstanding
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    82Ohms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.79mm